Monitor AOC 15,6" 16T3EA USB-C
Monitor AOC 15,6" 16T3EA USB-C Monitor AOC 15,6" 16T3EA USB-C to monitor LCD z ekranem 15.60 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki. 15.60 cali.
Monitor AOC 15,6" 16T3EA USB-C
Monitor AOC 15,6" 16T3EA USB-C to monitor LCD z ekranem 15.60 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Montaż VESA: 75 x 75, 100 x 100. Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 363,4 x 229,8 x 9,9.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: USB 3.2 Type-C, Wyjście słuchawkowe. Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C na C 1,8m.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 262 K |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 170.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 170.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 700 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Rodzina | Style-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 0.99 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.179 mm |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 363,4 x 229,8 x 9,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB-C na C 1,8m |
| Złącza zewn. | USB 3.2 Type-C, Wyjście słuchawkowe |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 700 :1
- Klasa energetyczna
- E
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel USB-C na C 1,8m
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +25°
- Przekątna ekranu
- 15.60 cali
- Montaż VESA
- 75 x 75
100 x 100 - Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 170.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 170.00 stopni
- Rodzina
- Style-Line
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.179 mm
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 262 K
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- USB 3.2 Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 363,4 x 229,8 x 9,9
- Waga z podstawą (kg)
- 0.99
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986151313
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także