Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W
Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W
Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 114,18% (sRGB), 102,02% (NTSC). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI, USB-C to USB-C cable, przewód zasilający.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: USB 3.2 Type-C, HDMI, DisplayPort, Wyjście audio, USB 3.2 x 4. Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI, USB-C to USB-C cable, przewód zasilający.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48–75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30–85 kHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 114,18% (sRGB), 102,02% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 29.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | E-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.70 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.57 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614 x 379 x 52 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614 x 524 x 212 |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód HDMI, USB-C to USB-C cable, przewód zasilający |
| Złącza zewn. | USB 3.2 Type-C, HDMI, DisplayPort, Wyjście audio, USB 3.2 x 4 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Klasa energetyczna
- G
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Przewód HDMI, USB-C to USB-C cable, przewód zasilający
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 29.60 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- E-Line
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48–75 Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30–85 kHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
USB 3.2 Type-C
USB 3.2 x 4
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614 x 524 x 212
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 614 x 379 x 52
- Waga z podstawą (kg)
- 6.57
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE Mark
CU(EAC)
FCC-B
ICES-003
RoHS
TUV-Bauart
TUV/ISO9241-307 - Obsługa G-Sync
- Nie
- Obsługa FreeSync
- Nie
- Nasycenie kolorów
- 102,02% (NTSC)
114,18% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Nie
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.70
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581783426
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także