Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 23,8" Touch TD2430 (VS16495) HDMI VGA
Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 23,8" Touch TD2430 (VS16495) HDMI VGA Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 23,8" Touch TD2430 (VS16495) HDMI VGA to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 23,8" Touch TD2430 (VS16495) HDMI VGA
Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 23,8" Touch TD2430 (VS16495) HDMI VGA to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): RGB Analog: 50 ~ 75 | HDMI: 24 ~ 75 | DP: 24 ~ 75. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): RGB Analog: 24 ~ 82 | HDMI: 15 ~ 82 | DP: 15 ~ 82. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 104% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, USB 3.0 x 2, USB 3.0 Type-B, Wejście mini-jack 3.5mm. Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz + kabel, kabel HDMI, kabel USB-A/B, kabel audio, instrukcja.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 10.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | RGB Analog: 50 ~ 75 | HDMI: 24 ~ 75 | DP: 24 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | RGB Analog: 24 ~ 82 | HDMI: 15 ~ 82 | DP: 15 ~ 82 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 200 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 104% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 25.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | +20° / +53° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Touch | Tak |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą (kg) | 5.50 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.272 mm |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 573 x 353 x 47 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz + kabel, kabel HDMI, kabel USB-A/B, kabel audio, instrukcja |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, USB 3.0 x 2, USB 3.0 Type-B, Wejście mini-jack 3.5mm |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 3000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz + kabel, kabel HDMI, kabel USB-A/B, kabel audio, instrukcja
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- +20° / +53°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 25.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 200 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Touch
- Tak
- Wielkość plamki
- 0.272 mm
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 10.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- RGB Analog: 50 ~ 75 | HDMI: 24 ~ 75 | DP: 24 ~ 75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- RGB Analog: 24 ~ 82 | HDMI: 15 ~ 82 | DP: 15 ~ 82
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
HDMI
USB 3.0 Type-B
USB 3.0 x 2
Wejście mini-jack 3.5mm
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 573 x 353 x 47
- Waga z podstawą (kg)
- 5.50
- Normy spełniane przez monitor
- CE
CEC
CE EMC
Energy Star
ErP
FCC-B
ICES-003
MX-CoC
Mexico Energy
REACH
RoHS
WEEE
cTUVus - Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
104% (sRGB)
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907846911
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także