Monitor ViewSonic 27" VA270-H-2 IPS FHD 100Hz HDMI VGA
Monitor ViewSonic 27" VA270-H-2 IPS FHD 100Hz HDMI VGA Monitor ViewSonic 27" VA270-H-2 IPS FHD 100Hz HDMI VGA to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27" VA270-H-2 IPS FHD 100Hz HDMI VGA
Monitor ViewSonic 27" VA270-H-2 IPS FHD 100Hz HDMI VGA to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 100 | Analog: 48 ~ 75. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 120 | Analog: 24 ~ 86. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 109% (sRGB), 77% (NTSC).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock. Wyposażenie dodatkowe: Szybki przewodnik, Kabel HDMI 1.4, Zasilacz+ kabel.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 100 | Analog: 48 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 120 | Analog: 24 ~ 86 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 109% (sRGB), 77% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 28.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.10 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.50 |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 615,07 x 364,1 x 47,96 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 615,07 x 455,65 x 188,73 |
| Wyposażenie dodatkowe | Szybki przewodnik, Kabel HDMI 1.4, Zasilacz+ kabel |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI 1.4
Szybki przewodnik
Zasilacz+ kabel - Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 28.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.311 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48 ~ 100 | Analog: 48 ~ 75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30 ~ 120 | Analog: 24 ~ 86
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
HDMI
Kensington Lock - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 615,07 x 455,65 x 188,73
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 615,07 x 364,1 x 47,96
- Waga z podstawą (kg)
- 3.50
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CE EMC
EAC
ErP
REACH
RoHS
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 77% (NTSC)
109% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 3.10
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907033236
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także