Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB
2 950,99 zł
Brutto
Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB
Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
34.00 cali
Przekątna ekranu
3440 x 1440
Rozdzielczość maksymalna
QD-OLED
Typ matrycy
175
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 175 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 100 | DP: 48 ~ 175 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 160 | DP: 30 ~ 275 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Ciemnoszary (Dark grey) |
| Kontrast statyczny | 1000000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 148,8% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 98.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.15 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.20 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 813 x 367 x 164 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 813 x 555 x 311 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP, USB upstream, zasilający), Wspornik VESA |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Hub USB 3.0 (1 in, 2 out) |
34M2C6500/00
29 Przedmioty
Opis
- Typ matrycy
- QD-OLED
- Kontrast statyczny
- 1000000 :1
- Klasa energetyczna
- G
- Kolor obudowy
- Ciemnoszary (Dark grey)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable (HDMI, DP, USB upstream, zasilający)
Wspornik VESA - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 34.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 98.90 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3440 x 1440
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.231 mm
- Powłoka ekranu
- Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 21:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 175
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48 ~ 100 | DP: 48 ~ 175
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30 ~ 160 | DP: 30 ~ 275
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Hub USB 3.0 (1 in, 2 out)
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 813 x 555 x 311
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 813 x 367 x 164
- Waga z podstawą (kg)
- 7.20
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CEC
EAC
FCC
ICES-003
TUV-Bauart
TUV/ISO9241-307
VESA DisplayHDR True Black 400 - Nasycenie kolorów
- 97% (Adobe RGB)
99% (DCI-P3)
148,8% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 6.15
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581806262
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także