Monitor MSI 26,5" MPG 272URX QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB
Monitor MSI 26,5" MPG 272URX QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB Monitor MSI 26,5" MPG 272URX QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB to monitor LCD z ekranem 26.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor MSI 26,5" MPG 272URX QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB
Monitor MSI 26,5" MPG 272URX QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB to monitor LCD z ekranem 26.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3), 98% (Adobe RGB), 138% (sRGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB 2.0 x 2, USB 2.0 Type-B. Wyposażenie dodatkowe: 1x Quick Guide, 1x HDMI™ Cable (2.1), 1x DisplayPort Cable (2.1a), 1x Power Cord (C13), 1x USB Type-B to A Cable, 4x VESA Screw.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~240 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3), 98% (Adobe RGB), 138% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 26.50 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Rodzina | MPG |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga brutto (kg) | 11.360 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.10 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.153 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 610 x 356 x 69 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 610 x 422 x 242 |
| Wyposażenie dodatkowe | 1x Quick Guide, 1x HDMI™ Cable (2.1), 1x DisplayPort Cable (2.1a), 1x Power Cord (C13), 1x USB Type-B to A Cable, 4x VESA Screw |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB 2.0 x 2, USB 2.0 Type-B |
Opis
- Typ matrycy
- QD-OLED
- Kontrast statyczny
- 1500000 :1
- Kontrast dynamiczny
- 100000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 1x DisplayPort Cable (2.1a)
1x HDMI™ Cable (2.1)
1x Power Cord (C13)
1x Quick Guide
1x USB Type-B to A Cable
4x VESA Screw - Waga brutto (kg)
- 11.360
- Regulacja wysokości
- Tak - 110mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 26.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- MPG
- Jasność matrycy
- 450 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.153 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 240
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48~240
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
USB 2.0 Type-B
USB 2.0 x 2
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 610 x 422 x 242
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 610 x 356 x 69
- Waga z podstawą (kg)
- 8.10
- Obsługa G-Sync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 98% (Adobe RGB)
99% (DCI-P3)
138% (sRGB)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377275460
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także