Monitor Philips 27" 27M2C5501/00 VA QHD 180Hz 2xHDMI DP
Monitor Philips 27" 27M2C5501/00 VA QHD 180Hz 2xHDMI DP Monitor Philips 27" 27M2C5501/00 VA QHD 180Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 27" 27M2C5501/00 VA QHD 180Hz 2xHDMI DP
Monitor Philips 27" 27M2C5501/00 VA QHD 180Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~144 | DP: 48~180. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~230 | DP: 30~270. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 89% (Adobe RGB), 93% (DCI-P3), 124% (sRGB), 110% (NTSC).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 x 2. Wyposażenie dodatkowe: Podstawa, Kabel zasilający, Kabel Displayport, Kabel HDMI, Dokumentacja użytkownika.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~144 | DP: 48~180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~230 | DP: 30~270 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 89% (Adobe RGB), 93% (DCI-P3), 124% (sRGB), 110% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 24.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | Evnia |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.22 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.06 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 611 x 369 x 90 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 611 x 528 x 247 |
| Wyposażenie dodatkowe | Podstawa, Kabel zasilający, Kabel Displayport, Kabel HDMI, Dokumentacja użytkownika |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 5000 :1
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Dokumentacja użytkownika
Kabel Displayport
Kabel HDMI
Kabel zasilający
Podstawa - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 24.70 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Evnia
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 180
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48~144 | DP: 48~180
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30~230 | DP: 30~270
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort 1.4
HDMI 2.0 x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 611 x 528 x 247
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 611 x 369 x 90
- Waga z podstawą (kg)
- 6.06
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
EAC
EMF
FCC
ICES-003
RoHS
TUV-Bauart
TUV Rheinland
UKCA - Nasycenie kolorów
- 89% (Adobe RGB)
93% (DCI-P3)
110% (NTSC)
124% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.22
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038002638
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także