Monitor ViewSonic 24" VA2432-H-2 IPS FHD 100Hz HDMI VGA
Monitor ViewSonic 24" VA2432-H-2 IPS FHD 100Hz HDMI VGA Monitor ViewSonic 24" VA2432-H-2 IPS FHD 100Hz HDMI VGA to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 24.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 24" VA2432-H-2 IPS FHD 100Hz HDMI VGA
Monitor ViewSonic 24" VA2432-H-2 IPS FHD 100Hz HDMI VGA to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 24.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): RGB Analog: 48 ~ 75Hz, HDMI (v1.4): 48 ~ 100Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): RGB Analog: 24 ~ 86KHz, HDMI (v1.4): 30 ~ 115KHz. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 104% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: D-Sub / VGA, HDMI. Wyposażenie dodatkowe: Wtyczka zasilająca x1 lub x2 (w zależności od kraju, z wyłączeniem Indii), Adapter AC/DC x1, Kabel HDMI (v1.4; męski–męski) x1, Przewodnik szybkiego startu x1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | RGB Analog: 48 ~ 75Hz, HDMI (v1.4): 48 ~ 100Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | RGB Analog: 24 ~ 86KHz, HDMI (v1.4): 30 ~ 115KHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 5000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 104% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 19.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 24.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.40 |
| Waga brutto (kg) | 3.700 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.70 |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540,45 x 322,05 x 35,95 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540,45 x 406,05 x 185 |
| Wyposażenie dodatkowe | Wtyczka zasilająca x1 lub x2 (w zależności od kraju, z wyłączeniem Indii), Adapter AC/DC x1, Kabel HDMI (v1.4; męski–męski) x1, Przewodnik szybkiego startu x1 |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA, HDMI |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1300 :1
- Kontrast dynamiczny
- 5000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Adapter AC/DC x1
Kabel HDMI (v1.4; męski–męski) x1
Przewodnik szybkiego startu x1
Wtyczka zasilająca x1 lub x2 (w zależności od kraju, z wyłączeniem Indii) - Waga brutto (kg)
- 3.700
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3° / +20°
- Przekątna ekranu
- 24.00 cali
- Montaż VESA
- 75 x 75
- Pobór energii (podczas pracy)
- 19.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- RGB Analog: 48 ~ 75Hz, HDMI (v1.4): 48 ~ 100Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- RGB Analog: 24 ~ 86KHz, HDMI (v1.4): 30 ~ 115KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
HDMI - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 540,45 x 406,05 x 185
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 540,45 x 322,05 x 35,95
- Waga z podstawą (kg)
- 2.70
- Normy spełniane przez monitor
- BIS
BSMI
CB
CE
CE EMC
EAC
ErP
GEMS
RCM
REACH
RoHS
TGM
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
104% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 2.40
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907035049
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także