Monitor ViewSonic 23,8" VA240-H-2 IPS FHD 75Hz HDMI VGA
Monitor ViewSonic 23,8" VA240-H-2 IPS FHD 75Hz HDMI VGA Monitor ViewSonic 23,8" VA240-H-2 IPS FHD 75Hz HDMI VGA to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 23,8" VA240-H-2 IPS FHD 75Hz HDMI VGA
Monitor ViewSonic 23,8" VA240-H-2 IPS FHD 75Hz HDMI VGA to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): RGB Analog: 48 ~ 75 | HDMI (v1.4): 48 ~ 75. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): RGB Analog: 24 ~ 86 | HDMI (v1.4): 30 ~ 120. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 104% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock. Wyposażenie dodatkowe: HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1, AC/DC Adapter x1, Power plug x1 or 2 (by country).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | RGB Analog: 48 ~ 75 | HDMI (v1.4): 48 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | RGB Analog: 24 ~ 86 | HDMI (v1.4): 30 ~ 120 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 104% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 20.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3° / +15° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.60 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.90 |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 539,8 x 324,3 x 51,01 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 539,8 x 415,32 x 188,97 |
| Wyposażenie dodatkowe | HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1, AC/DC Adapter x1, Power plug x1 or 2 (by country) |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- AC/DC Adapter x1
HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1
Power plug x1 or 2 (by country)
Quick Start Guide x1 - Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3° / +15°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 75 x 75
- Pobór energii (podczas pracy)
- 20.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- RGB Analog: 48 ~ 75 | HDMI (v1.4): 48 ~ 75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- RGB Analog: 24 ~ 86 | HDMI (v1.4): 30 ~ 120
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
HDMI
Kensington Lock - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 539,8 x 415,32 x 188,97
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 539,8 x 324,3 x 51,01
- Waga z podstawą (kg)
- 2.90
- Normy spełniane przez monitor
- BIS
BSMI
CB
CE
CE EMC
EAC
ErP
KC
REACH
RoHS
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
104% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 2.60
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907030914
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także