Monitor Philips 48,9" 49M2C8900L/00 2xHDMI DP 6xUSB głosniki 2x7,5W
3 822,99 zł
Brutto
Monitor Philips 48,9" 49M2C8900L/00 2xHDMI DP 6xUSB głosniki 2x7,5W Monitor Philips 48,9" 49M2C8900L/00 2xHDMI DP 6xUSB głosniki 2x7,5W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 48,9" 49M2C8900L/00 2xHDMI DP 6xUSB głosniki 2x7,5W
Monitor Philips 48,9" 49M2C8900L/00 2xHDMI DP 6xUSB głosniki 2x7,5W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
48.90 cali
Przekątna ekranu
5120 x 1440
Rozdzielczość maksymalna
QD-OLED
Typ matrycy
Biały (White)
Kolor obudowy
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~144 |
| Format obrazu | 32:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast statyczny | 1000000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 153,1% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 156.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Przekątna ekranu | 48.90 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 1440 |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Waga bez podstawy (kg) | 10.82 |
| Waga z podstawą (kg) | 13.96 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 7,5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 1195 x 369 x 181 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 1195 x 544 x 359 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP, USB-C, zasilający), Pilot, uchwyt VESA, instrukcja |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 4, HDMI x 2, USB Type-C, Wyjście audio, USB 3.0 Type-B |
49M2C8900L/00
30 Przedmioty
Opis
- Typ matrycy
- QD-OLED
- Kontrast statyczny
- 1000000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 7,5W
- Klasa energetyczna
- G
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable (HDMI, DP, USB-C, zasilający)
Pilot, uchwyt VESA, instrukcja - Regulacja wysokości
- Tak - 120mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +15°
- Przekątna ekranu
- 48.90 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 156.50 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 450 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 5120 x 1440
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -20° / +20°
- Format obrazu
- 32:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48~144
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
USB 3.0 Type-B
USB 3.0 x 4
USB Type-C
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Nie
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 1195 x 544 x 359
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 1195 x 369 x 181
- Waga z podstawą (kg)
- 13.96
- Normy spełniane przez monitor
- AMD FreeSync Premium
CB
CE Mark
EAC
FCC-B
ICES-003
TUV-Bauart
TUV/ISO9241-307
VESA DisplayHDR 400 - Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 99% (DCI-P3)
125,2% (Adobe RGB)
127,4% (NTSC)
153,1% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 10.82
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581803926
chat
Komentarze (1)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także