Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
2 649,00 zł
Brutto
Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
27.00 cali
Przekątna ekranu
2560 x 1440
Rozdzielczość maksymalna
QD-OLED
Typ matrycy
360
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 360 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 360 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 510 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 118% (Adobe RGB) |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 83.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.00 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.35 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.229 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 609,3 x 357,7 x 61 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 609,3 x 513,7 x 274,5 |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.0 x 2, USB 3.0 Type-B, USB 3.0 Type-C, Kensington Lock |
27M2N8500/00
49 Przedmioty
Opis
- Typ matrycy
- QD-OLED
- Kontrast statyczny
- 1500000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Klasa energetyczna
- G
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 83.70 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.229 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 360
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 ~ 360
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30 ~ 510
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
USB 3.0 Type-B
USB 3.0 Type-C
USB 3.0 x 2 - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 609,3 x 513,7 x 274,5
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 609,3 x 357,7 x 61
- Waga z podstawą (kg)
- 7.35
- Normy spełniane przez monitor
- RoHS
VESA DisplayHDR True Black 400 - Nasycenie kolorów
- 98,5% (DCI-P3)
118% (Adobe RGB)
120% (NTSC)
147,5% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 6.00
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581806309
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także