Monitor ViewSonic 21,5" VA2215-H (VS18811) HDMI D-Sub
Monitor ViewSonic 21,5" VA2215-H (VS18811) HDMI D-Sub Monitor ViewSonic 21,5" VA2215-H (VS18811) HDMI D-Sub to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 21.50 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 21,5" VA2215-H (VS18811) HDMI D-Sub
Monitor ViewSonic 21,5" VA2215-H (VS18811) HDMI D-Sub to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 21.50 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Wyposażenie dodatkowe: HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1. Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, D-SUB.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, D-SUB. Wyposażenie dodatkowe: HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 24-86 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 22.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 21.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.00 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.40 |
| Wielkość plamki | 0.249 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 492 x 282 x 38 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 492 x 377 x 188 |
| Wyposażenie dodatkowe | HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, D-SUB |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 3000 :1
- Klasa energetyczna
- E
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1
- Regulacja wysokości
- Nie
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 21.50 cali
- Montaż VESA
- 75 x 75
- Pobór energii (podczas pracy)
- 22.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.249 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Nie
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48-75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 24-86
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-SUB
HDMI
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Nie
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 492 x 377 x 188
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 492 x 282 x 38
- Waga z podstawą (kg)
- 2.40
- Normy spełniane przez monitor
- CE
CEC
EMC
EPEAT
Energy Star
ErP
FCC-B
ICES-003
Mexico Energy
NOM
REACH
RoHS
WEEE
cTUVus - Obsługa FreeSync
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 2.00
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907014150
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także