Monitor AOC 31,5" U32P2 2xHDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki
Monitor AOC 31,5" U32P2 2xHDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki Monitor AOC 31,5" U32P2 2xHDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki to monitor LCD z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 31,5" U32P2 2xHDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki
Monitor AOC 31,5" U32P2 2xHDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki to monitor LCD z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 119,3% (sRGB). Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 714,8 x 425,2 x 55,7.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.1 x 4. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,8m, Kabel zasilający C13 1,8m.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 119,3% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -175° / +175° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 52.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -4° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | Pro-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714,8 x 425,2 x 55,7 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714,8 x 504,4~653,5 x 275,1 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI 1,8m, Kabel zasilający C13 1,8m |
| Złącza zewn. | DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.1 x 4 |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 3000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 3W
- Klasa energetyczna
- G
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI 1,8m, Kabel zasilający C13 1,8m
- Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -4° / +20°
- Przekątna ekranu
- 31.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 52.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Pro-Line
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -175° / +175°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
USB 3.1 x 4 - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 714,8 x 504,4~653,5 x 275,1
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 714,8 x 425,2 x 55,7
- Obsługa G-Sync
- Nie
- Obsługa FreeSync
- Nie
- Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
119,3% (sRGB)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986119627
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także