Monitor Philips 23,8" 24E2N1110/00 IPS FHD 120Hz HDMI VGA
Monitor Philips 23,8" 24E2N1110/00 IPS FHD 120Hz HDMI VGA Monitor Philips 23,8" 24E2N1110/00 IPS FHD 120Hz HDMI VGA to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 23,8" 24E2N1110/00 IPS FHD 120Hz HDMI VGA
Monitor Philips 23,8" 24E2N1110/00 IPS FHD 120Hz HDMI VGA to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 - 120 | VGA: 48 - 75. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 - 140 | VGA: 30 - 85. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 - 120 | VGA: 48 - 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 - 140 | VGA: 30 - 85 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | sRGB |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 15.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.16 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.44 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 542 x 316 x 45 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 542 x 410 x 180 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 15.60 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.274 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 120
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48 - 120 | VGA: 48 - 75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30 - 140 | VGA: 30 - 85
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
HDMI
Kensington Lock - Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 542 x 410 x 180
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 542 x 316 x 45
- Waga z podstawą (kg)
- 2.44
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CCC
CE
CECP
CEL
EAC
EMF
Energy Star
FCC
ICES-003
KC
RoHS
TUV-Bauart
TUV/ISO9241-307
UKCA - Nasycenie kolorów
- sRGB
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 2.16
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038000399
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także