Monitor LG 27" 27UP850K-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor LG 27" 27UP850K-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP HUB głośniki Monitor LG 27" 27UP850K-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor LG 27" 27UP850K-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor LG 27" 27UP850K-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Kolor obudowy: Srebrny (Silver). Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB 3.0 x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja obsługi, Zasilacz, Kabel Displayport, Kabel HDMI, Instrukcja bezpieczeństwa, Raport kalibracji kolorów.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Kontrast statyczny | 1200 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 95% (DCI-P3) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 5.90 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,5 x 460 x 239 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB-C, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja obsługi, Zasilacz, Kabel Displayport, Kabel HDMI, Instrukcja bezpieczeństwa, Raport kalibracji kolorów |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB 3.0 x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1200 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Klasa energetyczna
- F
- Kolor obudowy
- Srebrny (Silver)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Instrukcja bezpieczeństwa
Kabel Displayport
Kabel HDMI
Kabel USB-C
Kabel zasilający
Raport kalibracji kolorów
Skrócona instrukcja obsługi
Zasilacz - Regulacja wysokości
- Tak
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- Tak
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 26.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 400 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.155 mm
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Nie
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
USB 3.0 x 2
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 613,5 x 460 x 239
- Waga z podstawą (kg)
- 5.90
- Normy spełniane przez monitor
- AMD FreeSync
- Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 95% (DCI-P3)
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806096296233
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także