Monitor ViewSonic 16" VX1654 IPS FHD 144Hz MiniHDMI 2xUSB-C głośniki
Monitor ViewSonic 16" VX1654 IPS FHD 144Hz MiniHDMI 2xUSB-C głośniki Monitor ViewSonic 16" VX1654 IPS FHD 144Hz MiniHDMI 2xUSB-C głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 16.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 16" VX1654 IPS FHD 144Hz MiniHDMI 2xUSB-C głośniki
Monitor ViewSonic 16" VX1654 IPS FHD 144Hz MiniHDMI 2xUSB-C głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 16.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): mini HDMI (v2.0): 48 ~ 144Hz, Type C: 48 ~ 144Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): mini HDMI (v2.0): 24 ~ 165KHz, Type C: 165 ~ 165KHz. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 45% (NTSC), 64% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, USB Type-C x2, Mini HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.670 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | mini HDMI (v2.0): 48 ~ 144Hz, Type C: 48 ~ 144Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | mini HDMI (v2.0): 24 ~ 165KHz, Type C: 165 ~ 165KHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 170.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 170.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 800 :1 |
| Nasycenie kolorów | 45% (NTSC), 64% (sRGB) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 11.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga z podstawą (kg) | 0.70 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 0.8W |
| Wielkość plamki | 0.179 mm |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 359.26 x 226.98 x 17.85 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, USB Type-C x2, Mini HDMI |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 800 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 0.8W
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Przekątna ekranu
- 16.00 cali
- Pobór energii (podczas pracy)
- 11.60 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 170.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 170.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.179 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.670 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 144
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- mini HDMI (v2.0): 48 ~ 144Hz, Type C: 48 ~ 144Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- mini HDMI (v2.0): 24 ~ 165KHz, Type C: 165 ~ 165KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Złącza zewn.
- Mini HDMI
USB Type-C x2
Wyjście słuchawkowe - Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 359.26 x 226.98 x 17.85
- Waga z podstawą (kg)
- 0.70
- Normy spełniane przez monitor
- BSMI
CB
CE
CEC
CE EMC
EAC
Energy Star
ErP
FCC-B
ICES-003
Mexico Energy
NOM
NRCan
REACH
RoHS
UkrSEPRO
WEEE
cTUVus - Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 45% (NTSC)
64% (sRGB) - Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907029475
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także