Monitor Philips 32" 328E1CA/00 4K UHD 2xHDMI DP głośniki
Monitor Philips 32" 328E1CA/00 4K UHD 2xHDMI DP głośniki Monitor Philips 32" 328E1CA/00 4K UHD 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 32.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 32" 328E1CA/00 4K UHD 2xHDMI DP głośniki
Monitor Philips 32" 328E1CA/00 4K UHD 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 32.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD). Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja użytkownika, Przewód DP, przewód HDMI, przewód audio, przewód zasilający. Złącza zewn.: DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio. Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja użytkownika, Przewód DP, przewód HDMI, przewód audio, przewód zasilający.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 53 - 84 kHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 2500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 49.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 32.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rodzina | E-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.89 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.71 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.182 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 709 x 425 x 88 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 709 x 523 x 281 |
| Wyposażenie dodatkowe | Dokumentacja użytkownika, Przewód DP, przewód HDMI, przewód audio, przewód zasilający |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Złącza zewn. | DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 2500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 3W
- Klasa energetyczna
- G
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Dokumentacja użytkownika
Przewód DP, przewód HDMI, przewód audio, przewód zasilający - Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 32.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 49.30 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- E-Line
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.182 mm
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 - 75 Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 53 - 84 kHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 709 x 523 x 281
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 709 x 425 x 88
- Waga z podstawą (kg)
- 7.71
- Normy spełniane przez monitor
- CCC
CECP
CEL
CU(EAC)
RoHS
SEMKO
TUV-GS
TUV Ergo
cETLus - Waga bez podstawy (kg)
- 6.89
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581758516
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także