Monitor Asus 24,1" ProArt PA248QFV IPS WUXGA 100Hz HDMI DP 4xUSB 3.0
Monitor Asus 24,1" ProArt PA248QFV IPS WUXGA 100Hz HDMI DP 4xUSB 3.0 Monitor Asus 24,1" ProArt PA248QFV IPS WUXGA 100Hz HDMI DP 4xUSB 3.0 to monitor LCD z ekranem 24.10 cali, o rozdzielczości 1920 x 1200. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 24,1" ProArt PA248QFV IPS WUXGA 100Hz HDMI DP 4xUSB 3.0
Monitor Asus 24,1" ProArt PA248QFV IPS WUXGA 100Hz HDMI DP 4xUSB 3.0 to monitor LCD z ekranem 24.10 cali, o rozdzielczości 1920 x 1200. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 531,8 x 350,0 x 39,7.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 4. Wyposażenie dodatkowe: Cables: HDMI, DP,USB, Power.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 126~126 |
| Format obrazu | 16:10 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 11.03 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 24.10 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | ProArt |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1200 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.70 |
| Waga brutto (kg) | 7.900 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.40 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.270 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 531,8 x 350,0 x 39,7 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 531,8 x 531,3 x 190,4 |
| Wyposażenie dodatkowe | Cables: HDMI, DP,USB, Power |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 4 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kolor obudowy
- Czarno-srebrny (Black-silver)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Cables: HDMI, DP,USB, Power
- Waga brutto (kg)
- 7.900
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +23°
- Przekątna ekranu
- 24.10 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 11.03 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- ProArt
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1200
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.270 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:10
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48~100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 126~126
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
USB 3.0 x 4
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 531,8 x 531,3 x 190,4
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 531,8 x 350,0 x 39,7
- Waga z podstawą (kg)
- 5.40
- Normy spełniane przez monitor
- Calman Verified
EPEAT Gold
Energy Star
FSC MIX
TCO
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light - Nasycenie kolorów
- 100% (sRGB)
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 3.70
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636032728
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także