Monitor ViewSonic 27" VP2788-5K IPS 5K UHD+ 75Hz HDMI DP HUB głośniki
Monitor ViewSonic 27" VP2788-5K IPS 5K UHD+ 75Hz HDMI DP HUB głośniki Monitor ViewSonic 27" VP2788-5K IPS 5K UHD+ 75Hz HDMI DP HUB głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 5120 x 2880. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27" VP2788-5K IPS 5K UHD+ 75Hz HDMI DP HUB głośniki
Monitor ViewSonic 27" VP2788-5K IPS 5K UHD+ 75Hz HDMI DP HUB głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 5120 x 2880. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Nasycenie kolorów: 100% (DCI-P3), 96% (NTSC), 136% (sRGB), 101% (Adobe RGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2, USB 3.2 Gen 2 Type-C x 2, Thunderbolt™ x 2. Wyposażenie dodatkowe: Szybki przewodnik, Kabel DP, Kabel HDMI, Kabel zasilający 3-pin (IEC C13 / CEE22), Kabel TBT4, Kabel USB-C do USB-A, AC/DC Adapter.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 24 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15.8 ~ 223.73 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 500 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 2000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 100% (DCI-P3), 96% (NTSC), 136% (sRGB), 101% (Adobe RGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -60° / +60° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 47.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +22° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 2880 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.20 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.40 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wielkość plamki | 0.117 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 612,94 x 367,23 x 57,5 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 612,94 x 424,73~544,55 x 209,91 |
| Wyposażenie dodatkowe | Szybki przewodnik, Kabel DP, Kabel HDMI, Kabel zasilający 3-pin (IEC C13 / CEE22), Kabel TBT4, Kabel USB-C do USB-A, AC/DC Adapter |
| Złącza zewn. | HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2, USB 3.2 Gen 2 Type-C x 2, Thunderbolt™ x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 2000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Kontrast dynamiczny
- 20000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- AC/DC Adapter
Kabel DP
Kabel HDMI
Kabel TBT4
Kabel USB-C do USB-A
Kabel zasilający 3-pin (IEC C13 / CEE22)
Szybki przewodnik - Regulacja wysokości
- Tak - 120mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +22°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 47.00 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 500 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 5120 x 2880
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.117 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -60° / +60°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 24 ~ 75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 15.8 ~ 223.73
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
Thunderbolt™ x 2
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2
USB 3.2 Gen 2 Type-C x 2 - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 612,94 x 424,73~544,55 x 209,91
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 612,94 x 367,23 x 57,5
- Waga z podstawą (kg)
- 6.40
- Normy spełniane przez monitor
- BSMI
CB
CE
CEC
CE EMC
EAC
EPEAT
Energy Star
ErP
FCC-B
ICES-003
PSE
RCM
REACH
RoHS
UkrSEPRO
VCCI
WEEE
cTUVus - Nasycenie kolorów
- 96% (NTSC)
100% (DCI-P3)
101% (Adobe RGB)
136% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 4.20
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907029505
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także