Monitor Gigabyte 34" MO34WQC2 2xHDMI DP USB-C głośniki
Monitor Gigabyte 34" MO34WQC2 2xHDMI DP USB-C głośniki Monitor Gigabyte 34" MO34WQC2 2xHDMI DP USB-C głośniki to monitor LCD z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Gigabyte 34" MO34WQC2 2xHDMI DP USB-C głośniki
Monitor Gigabyte 34" MO34WQC2 2xHDMI DP USB-C głośniki to monitor LCD z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection). Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 811,7 x 361,2 x 105,8.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wejście mikrofonu, USB 3.2 Downstream x2, USB 3.2 Upstream x1, Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Power cable/HDMI 2.1 cable/DP cable/USB cable/QSG/Warranty card.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 48.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Technologia podświetlania | OLED |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.68 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.86 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 811,7 x 361,2 x 105,8 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 811,7 x 595,3 x 244,3 |
| Wyposażenie dodatkowe | Power cable/HDMI 2.1 cable/DP cable/USB cable/QSG/Warranty card |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Złącza zewn. | Wejście mikrofonu, USB 3.2 Downstream x2, USB 3.2 Upstream x1, Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C |
Opis
- Typ matrycy
- OLED (Organic Light Emitting Diode)
- Technologia podświetlania
- OLED
- Kontrast statyczny
- 1500000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 3W
- Klasa energetyczna
- G
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Power cable/HDMI 2.1 cable/DP cable/USB cable/QSG/Warranty card
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 34.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 48.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3440 x 1440
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.231 mm
- Powłoka ekranu
- Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 240
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
USB 3.2 Downstream x2
USB 3.2 Upstream x1
USB Type-C
Wejście mikrofonu
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 811,7 x 595,3 x 244,3
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 811,7 x 361,2 x 105,8
- Waga z podstawą (kg)
- 9.86
- Nasycenie kolorów
- 99% (DCI-P3)
- Waga bez podstawy (kg)
- 6.68
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331858926
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także