Monitor Philips 27" 27E1N1600AE/00 HDMI 3xUSB głosniki 2x2W
Monitor Philips 27" 27E1N1600AE/00 HDMI 3xUSB głosniki 2x2W Monitor Philips 27" 27E1N1600AE/00 HDMI 3xUSB głosniki 2x2W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 27" 27E1N1600AE/00 HDMI 3xUSB głosniki 2x2W
Monitor Philips 27" 27E1N1600AE/00 HDMI 3xUSB głosniki 2x2W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, Kensington Lock, USB Type-C, USB 3.0 x 2, Wyjście audio. Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, USB-C na USB-C, zasilający).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30~115 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 25.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 100mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.97 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.75 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 617 x 357 x 46 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 617 x 483 x 220 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, USB-C na USB-C, zasilający) |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | HDMI, Kensington Lock, USB Type-C, USB 3.0 x 2, Wyjście audio |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable (HDMI, USB-C na USB-C, zasilający)
- Regulacja wysokości
- Tak - 100mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 25.50 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48~100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30~115
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- HDMI
Kensington Lock
USB 3.0 x 2
USB Type-C
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 617 x 483 x 220
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 617 x 357 x 46
- Waga z podstawą (kg)
- 5.75
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE Mark
EAC
FCC
RoHS - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 3.97
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581804442
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także