Monitor Dahua 27" LM27-P301A HDMI DP USB-C
Monitor Dahua 27" LM27-P301A HDMI DP USB-C Monitor Dahua 27" LM27-P301A HDMI DP USB-C to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Dahua 27" LM27-P301A HDMI DP USB-C
Monitor Dahua 27" LM27-P301A HDMI DP USB-C to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 100% (sRGB), 98% (DCI-P3), 102% (NTSC), 92% (Adobe RGB). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,3 x 367 x 57,2.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Audio Line Out. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel zasilający, podstawka.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB), 98% (DCI-P3), 102% (NTSC), 92% (Adobe RGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 38.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 |
| Technologia podświetlania | ELED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 5.98 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,3 x 367 x 57,2 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, kabel zasilający, podstawka |
| Złącza zewn. | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Audio Line Out |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- ELED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Klasa energetyczna
- F
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI, kabel zasilający, podstawka
- Regulacja wysokości
- Tak - 120mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +15°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 75 x 75
- Pobór energii (podczas pracy)
- 38.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440
- Touch
- Nie
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -45° / +45°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- Audio Line Out
DisplayPort
HDMI
USB Type-C - Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 613,3 x 367 x 57,2
- Waga z podstawą (kg)
- 5.98
- Nasycenie kolorów
- 92% (Adobe RGB)
98% (DCI-P3)
100% (sRGB)
102% (NTSC)
Specyficzne kody
- EAN13
- 6923172580283
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także