Monitor AOC 27" Q27G3XMN/BK HDMI DP
Monitor AOC 27" Q27G3XMN/BK HDMI DP Monitor AOC 27" Q27G3XMN/BK HDMI DP to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki. 27.00 cali.
Monitor AOC 27" Q27G3XMN/BK HDMI DP
Monitor AOC 27" Q27G3XMN/BK HDMI DP to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 129,8% (sRGB), 103,4% (DCI-P3), 111,2% (Adobe RGB), 113,2% (NTSC). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614.4 x 365.6 x 71.8. Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614.4 x 403.3~533.3 x 302.6.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, DisplayPort, Wyjście audio.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 700 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 129,8% (sRGB), 103,4% (DCI-P3), 111,2% (Adobe RGB), 113,2% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 54.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +21,5° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 5.43 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614.4 x 365.6 x 71.8 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614.4 x 403.3~533.3 x 302.6 |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | HDMI, DisplayPort, Wyjście audio |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 4000 :1
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3,5° / +21,5°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 54.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- AOC Gaming
- Jasność matrycy
- 700 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440
- Touch
- Nie
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 180
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614.4 x 403.3~533.3 x 302.6
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 614.4 x 365.6 x 71.8
- Waga z podstawą (kg)
- 5.43
- Normy spełniane przez monitor
- VESA DisplayHDR 1000
- Nasycenie kolorów
- 103,4% (DCI-P3)
111,2% (Adobe RGB)
113,2% (NTSC)
129,8% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986181440
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także