Monitor ViewSonic 23,8" VG2456 (VS18086) HDMI DP
Monitor ViewSonic 23,8" VG2456 (VS18086) HDMI DP Monitor ViewSonic 23,8" VG2456 (VS18086) HDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 23,8" VG2456 (VS18086) HDMI DP
Monitor ViewSonic 23,8" VG2456 (VS18086) HDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 102% (sRGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: USB Type-C, USB Type-A x2, USB Type-B, RJ-45, DisplayPort out, HDMI, DisplayPort. Wyposażenie dodatkowe: Quick start guide, Power Cable, DP to DP Cable, USB Type C Cable, USB 3.2 Uplink Cable,.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 24 - 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15 - 82 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 102% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 17.40 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | +5° / +40° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.00 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.40 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 539 x 320 x 52 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 539 x 406,2 x 202 |
| Wyposażenie dodatkowe | Quick start guide, Power Cable, DP to DP Cable, USB Type C Cable, USB 3.2 Uplink Cable, |
| Złącza zewn. | USB Type-C, USB Type-A x2, USB Type-B, RJ-45, DisplayPort out, HDMI, DisplayPort |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- A+
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Power Cable, DP to DP Cable, USB Type C Cable, USB 3.2 Uplink Cable,
Quick start guide - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- +5° / +40°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 17.40 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Tak
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 24 - 75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 15 - 82
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
DisplayPort out
HDMI
RJ-45
USB Type-A x2
USB Type-B
USB Type-C - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 539 x 406,2 x 202
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 539 x 320 x 52
- Waga z podstawą (kg)
- 6.40
- Normy spełniane przez monitor
- EPEAT
Energy Star
FCC-B
ICES-003
MX-CoC
Mexico Energy
cTUVus - Obsługa FreeSync
- Nie
- Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
102% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 4.00
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907006155
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także