Monitor ViewSonic 21,5" VG2208A Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB
Monitor ViewSonic 21,5" VG2208A Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB Monitor ViewSonic 21,5" VG2208A Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 21.50 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 21,5" VG2208A Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB
Monitor ViewSonic 21,5" VG2208A Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 21.50 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 104% (sRGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, Hub USB 3.0 (1 up, 2 down). Wyposażenie dodatkowe: 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 24 ~ 115 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 104% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 14.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 21.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 100mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.20 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.80 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.249 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 492.86 x 286.48 x 43.01 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 492.86 x 358.32~458.32 x 204.31 |
| Wyposażenie dodatkowe | 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, Hub USB 3.0 (1 up, 2 down) |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1
HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1
Quick Start Guide x1
USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1 - Regulacja wysokości
- Tak - 100mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3,5° / +23°
- Przekątna ekranu
- 21.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 14.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Wielkość plamki
- 0.249 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Tak
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 ~ 100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 24 ~ 115
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Hub USB 3.0 (1 up, 2 down)
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 492.86 x 358.32~458.32 x 204.31
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 492.86 x 286.48 x 43.01
- Waga z podstawą (kg)
- 3.80
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CE EMC
EPEAT
Energy Star
ErP
REACH
RoHS
TCO 9.0
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
104% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 2.20
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907028164
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także