Monitor AOC 23,8" 24P4U IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki
Monitor AOC 23,8" 24P4U IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki Monitor AOC 23,8" 24P4U IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 23,8" 24P4U IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki
Monitor AOC 23,8" 24P4U IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI/DP: 48-120 | VGA: 48-75. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI/DP: 30-140 | VGA: 30-85. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB Type-B, USB Type-A x3. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, Kabel Displayport, Kabel zasilający.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI/DP: 48-120 | VGA: 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI/DP: 30-140 | VGA: 30-85 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -175° / +175° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 12.09 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.98 |
| Waga brutto (kg) | 6.480 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.72 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 542.4 x 320.2 x 51 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 542.4 x 381.5~507.4 x 232.9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, Kabel Displayport, Kabel zasilający |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB Type-B, USB Type-A x3 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- C
- Kontrast dynamiczny
- 20000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 60
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI, Kabel Displayport, Kabel zasilający
- Waga brutto (kg)
- 6.480
- Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +30°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 12.09 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -175° / +175°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 120
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI/DP: 48-120 | VGA: 48-75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI/DP: 30-140 | VGA: 30-85
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
DisplayPort
HDMI
USB Type-A x3
USB Type-B
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 542.4 x 381.5~507.4 x 232.9
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 542.4 x 320.2 x 51
- Waga z podstawą (kg)
- 4.72
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
EAC
EPEAT Gold
Energy Star
FCC
REACH
RoHS
TCO
TUV-GS-Mark
TUV Ergo
WEEE - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 2.98
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986142878
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także