Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI
Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI
Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 104% (sRGB), 72% (NTSC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 2, USB 3.0 Type-B, USB 3.0 Type-C. Wyposażenie dodatkowe: 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1, USB Type-C Cable (Male-Male) x1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 125 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 104% (sRGB), 72% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 22.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +28° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.50 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.60 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2,5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 539,7 x 323,18 x 50,9 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 539,7 x 389,89~519,89 x 233,29 |
| Wyposażenie dodatkowe | 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1, USB Type-C Cable (Male-Male) x1 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 2, USB 3.0 Type-B, USB 3.0 Type-C |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1300 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2,5W
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1
HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1
Quick Start Guide x1
USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1
USB Type-C Cable (Male-Male) x1 - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3,5° / +28°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 22.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Tak
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 ~ 100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30 ~ 125
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
USB 3.0 Type-B
USB 3.0 Type-C
USB 3.0 x 2
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 539,7 x 389,89~519,89 x 233,29
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 539,7 x 323,18 x 50,9
- Waga z podstawą (kg)
- 5.60
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CE EMC
EAC
EPEAT
Energy Star
ErP
REACH
RoHS
TCO 9.0
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
104% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 3.50
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907028775
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także