Monitor AOC 31,5" AGON PRO AG326UD 2xHDMI DP głośniki
Monitor AOC 31,5" AGON PRO AG326UD 2xHDMI DP głośniki Monitor AOC 31,5" AGON PRO AG326UD 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 31,5" AGON PRO AG326UD 2xHDMI DP głośniki
Monitor AOC 31,5" AGON PRO AG326UD 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 717,3 x 420,8 x 106,5. Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 717,3 x (485,9~635,9) x 316,8.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Hub USB 3.0 (1 up, 3 down), Wyjście słuchawkowe. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 165 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -16° / +16° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | AGON PRO |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.40 |
| Waga z podstawą (kg) | 10.23 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 8W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 717,3 x 420,8 x 106,5 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 717,3 x (485,9~635,9) x 316,8 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, kabel DisplayPort |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Hub USB 3.0 (1 up, 3 down), Wyjście słuchawkowe |
Opis
- Typ matrycy
- QD-OLED
- Kontrast statyczny
- 1500000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 8W
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI, kabel DisplayPort
- Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +25°
- Przekątna ekranu
- 31.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- AGON PRO
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160
- Touch
- Nie
- Powłoka ekranu
- Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -16° / +16°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 165
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Hub USB 3.0 (1 up, 3 down)
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 717,3 x (485,9~635,9) x 316,8
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 717,3 x 420,8 x 106,5
- Waga z podstawą (kg)
- 10.23
- Obsługa G-Sync
- Nie
- Obsługa FreeSync
- Nie
- Waga bez podstawy (kg)
- 7.40
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986112468
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także