Monitor Asus 23,8" BE249QG IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki
Monitor Asus 23,8" BE249QG IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki Monitor Asus 23,8" BE249QG IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 23,8" BE249QG IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki
Monitor Asus 23,8" BE249QG IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~120 | DP: 48~120 | VGA: 48~75. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~150 | DP: 30~150 | VGA: 30~100. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4, Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort. Wyposażenie dodatkowe: Quick start guide, HDMI cable, Power cord, USB 3.2 cable, MiniPC Kit, Rubber Sticker, Warranty Card.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~120 | DP: 48~120 | VGA: 48~75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~150 | DP: 30~150 | VGA: 30~100 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 9.86 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.25 |
| Waga brutto (kg) | 8.050 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.36 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540,2 x 323,8 x 49,6 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540,2 x 507,5 x 224 |
| Wyposażenie dodatkowe | Quick start guide, HDMI cable, Power cord, USB 3.2 cable, MiniPC Kit, Rubber Sticker, Warranty Card |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4, Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- HDMI cable
MiniPC Kit
Power cord
Quick start guide
Rubber Sticker
USB 3.2 cable
Warranty Card - Waga brutto (kg)
- 8.050
- Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +35°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 9.86 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.274 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -180° / +180°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 120
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48~120 | DP: 48~120 | VGA: 48~75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30~150 | DP: 30~150 | VGA: 30~100
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 540,2 x 507,5 x 224
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 540,2 x 323,8 x 49,6
- Waga z podstawą (kg)
- 5.36
- Normy spełniane przez monitor
- EPEAT Gold
Energy Star
FSC MIX
TCO
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light - Nasycenie kolorów
- 99% (sRGB)
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 3.25
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636140393
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także