Monitor Samsung 27" Odyssey OLED G5 G50SF LS27FG500SUXEN OLED QHD 180Hz
Monitor Samsung 27" Odyssey OLED G5 G50SF LS27FG500SUXEN OLED QHD 180Hz Monitor Samsung 27" Odyssey OLED G5 G50SF LS27FG500SUXEN OLED QHD 180Hz to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Samsung 27" Odyssey OLED G5 G50SF LS27FG500SUXEN OLED QHD 180Hz
Monitor Samsung 27" Odyssey OLED G5 G50SF LS27FG500SUXEN OLED QHD 180Hz to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD). Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 609,9 x 359,3 x 57.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, DisplayPort. Wyposażenie dodatkowe: Kabel DP, Kabel zasilający 1,5 m.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 200 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 28.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -2° / +15° |
| Rodzina | Odyssey |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.50 |
| Waga brutto (kg) | 4.900 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.30 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 609,9 x 359,3 x 57 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 609,9 x 463,8 x 234,5 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel DP, Kabel zasilający 1,5 m |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, DisplayPort |
Opis
- Typ matrycy
- OLED (Organic Light Emitting Diode)
- Kontrast statyczny
- 1000000 :1
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel DP
Kabel zasilający 1,5 m - Waga brutto (kg)
- 4.900
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -2° / +15°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 28.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Odyssey
- Jasność matrycy
- 200 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 180
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 609,9 x 463,8 x 234,5
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 609,9 x 359,3 x 57
- Waga z podstawą (kg)
- 3.30
- Normy spełniane przez monitor
- AMD FreeSync
- Obsługa G-Sync
- Tak
- Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 99% (DCI-P3)
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 2.50
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806097684039
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także