Monitor AOC 27" Q27E3UAM HDMI DP 2xUSB głośniki
Monitor AOC 27" Q27E3UAM HDMI DP 2xUSB głośniki Monitor AOC 27" Q27E3UAM HDMI DP 2xUSB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 27" Q27E3UAM HDMI DP 2xUSB głośniki
Monitor AOC 27" Q27E3UAM HDMI DP 2xUSB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614.7 x 369.6 x 52.8. Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614.7 x 449.1 x 201.3.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,8 m, Kabel zasilający C13 1,8 m.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Rodzina | Essential-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.43 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.65 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614.7 x 369.6 x 52.8 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614.7 x 449.1 x 201.3 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI 1,8 m, Kabel zasilający C13 1,8 m |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 4000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kontrast dynamiczny
- 20000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI 1,8 m, Kabel zasilający C13 1,8 m
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +23°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 26.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Essential-Line
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
USB 3.0 x 2
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614.7 x 449.1 x 201.3
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 614.7 x 369.6 x 52.8
- Waga z podstawą (kg)
- 7.65
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.43
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986180689
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także