XIAOMI Monitor gamingowy G27i 2026 OM4FF-EU
XIAOMI Monitor gamingowy G27i 2026 OM4FF-EU XIAOMI Monitor gamingowy G27i 2026 OM4FF-EU to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. Fast IPS Typ matrycy.
XIAOMI Monitor gamingowy G27i 2026 OM4FF-EU
XIAOMI Monitor gamingowy G27i 2026 OM4FF-EU to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Wyświetlacz Stojak Podstawa Zasilacz Kabel HDMI Instrukcja obsługi Zestaw narzędzi śrubkowych . Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x DisplayPort. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Wyświetlacz Stojak Podstawa Zasilacz Kabel HDMI Instrukcja obsługi Zestaw narzędzi śrubkowych |
| Częstotliwość odświeżania | 200Hz |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x DisplayPort |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 140mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Srebrny |
| Model | G27i |
| Pobór mocy | 21W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Szerokość | 695mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 3.9kg |
| Wysokość | 445mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Srebrny - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.9kg
- Model
- G27i
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 400nits
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 75 x 75
- Pobór mocy
- 21W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Wyświetlacz Stojak Podstawa Zasilacz Kabel HDMI Instrukcja obsługi Zestaw narzędzi śrubkowych
- Wysokość
- 445mm
- Szerokość
- 695mm
- Głębokość
- 140mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Xiaomi - __XIA%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 200Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941948708013
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także