Cooler Master Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition
47,99 zł
Brutto
Cooler Master Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition Cooler Master Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Cooler Master Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition
Cooler Master Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
32.8dB
Poziom hałasu
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
1
Liczba wentylatorów
ARGB
Podświetlenie
Kluczowe cechy
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 120 x 120 x 25 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Poziom hałasu | 32.8dB |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690obr./min |
| Przepływ powietrza | 70.7cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Waga | 168g |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
MFX-B2DW-25NP2-R2
30 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- ARGB
- Wymiary
- 120 x 120 x 25 mm
- Waga
- 168g
- Wentylator
- 12 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2500obr./min
- Prędkość wentylatora (min.)
- 690obr./min
- Przepływ powietrza
- 70.7cfm
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Powietrzem
- Liczba wentylatorów
- 1
- Poziom hałasu
- 32.8dB
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512151945
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także