Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X PERFORMA PLUS Black CPU Cooler
Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X PERFORMA PLUS Black CPU Cooler Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X PERFORMA PLUS Black CPU Cooler to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X PERFORMA PLUS Black CPU Cooler
Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X PERFORMA PLUS Black CPU Cooler to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA115X, LGA1851. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Wymiary wentylatora: 120 x 120 x 26 mm Żywotność wentylatora: 40 000 godzin . Wymiary: 122 x 77 x 157 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA115X, LGA1851 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Pozostałe parametry | Wymiary wentylatora: 120 x 120 x 26 mm Żywotność wentylatora: 40 000 godzin |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Waga | 710g |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 122 x 77 x 157 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- Nie
- Wymiary
- 122 x 77 x 157 mm
- Waga
- 710g
- Wentylator
- 12 cm
- Pozostałe parametry
- Wymiary wentylatora: 120 x 120 x 26 mm Żywotność wentylatora: 40 000 godzin
- Prędkość wentylatora (maks.)
- Podstawka / Blok CPU
- Miedziany
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA115X
LGA1200
LGA1700
LGA1851
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- Przepływ powietrza
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Powietrzem
- Liczba wentylatorów
- Ilość rurek Heatpipe
- Poziom hałasu
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
Specyficzne kody
- EAN13
- 8800263650019
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także