Thermaltake Chłodzenie procesora ASTRIA 600 ARGB Lighting (TDP 265W,
Thermaltake Chłodzenie procesora ASTRIA 600 ARGB Lighting (TDP 265W, Thermaltake Chłodzenie procesora ASTRIA 600 ARGB Lighting (TDP 265W, to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Thermaltake Chłodzenie procesora ASTRIA 600 ARGB Lighting (TDP 265W,
Thermaltake Chłodzenie procesora ASTRIA 600 ARGB Lighting (TDP 265W, to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: LGA1366, LGA1150, LGA2011, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: 124 x 137 x 160 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | LGA1366, LGA1150, LGA2011, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Ilość rurek Heatpipe | 6 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Podświetlenie | ARGB |
| Poziom hałasu | 26.8dB |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 500obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1800obr./min |
| Przepływ powietrza | 65cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| TDP | 265W |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 124 x 137 x 160 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Podświetlenie
- ARGB
- Wymiary
- 124 x 137 x 160 mm
- Wentylator
- 12 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 500obr./min
- Podstawka / Blok CPU
- Aluminium
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1150
LGA1151
LGA1155
LGA1156
LGA1200
LGA1366
LGA1700
LGA1851
LGA2011
LGA2066
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- 1800obr./min
- Przepływ powietrza
- 65cfm
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Powietrzem
- Liczba wentylatorów
- 2
- Ilość rurek Heatpipe
- 6
- Poziom hałasu
- 26.8dB
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
- TDP
- 265W
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475647503
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także