Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH280 V2 Ultra EX ARGB LCD
Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH280 V2 Ultra EX ARGB LCD Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH280 V2 Ultra EX ARGB LCD to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH280 V2 Ultra EX ARGB LCD
Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH280 V2 Ultra EX ARGB LCD to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM3, LGA1150, Socket AM3+, Socket AM2, LGA2011, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA2066, LGA2011-3, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA1851, Socket FM2, Socket FM1, Socket AM2+. Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: Radiator: 317 x 193 x 27 mm Wentylatory: 140 x 140 x 25 mm .
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM3, LGA1150, Socket AM3+, Socket AM2, LGA2011, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA2066, LGA2011-3, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA1851, Socket FM2, Socket FM1, Socket AM2+ |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | ARGB |
| Poziom hałasu | 30.7dB |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500obr./min |
| Przepływ powietrza | 180.6cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| TDP | 360W |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | Radiator: 317 x 193 x 27 mm Wentylatory: 140 x 140 x 25 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Podświetlenie
- ARGB
- Wymiary
- Radiator: 317 x 193 x 27 mm Wentylatory: 140 x 140 x 25 mm
- Wentylator
- 14 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2000obr./min
- Podstawka / Blok CPU
- Miedziany
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1150
LGA1151
LGA1155
LGA1156
LGA1200
LGA1700
LGA1851
LGA2011
LGA2011-3
LGA2066
Socket AM2
Socket AM2+
Socket AM3
Socket AM3+
Socket AM4
Socket AM5
Socket FM1
Socket FM2 - Prędkość wentylatora (min.)
- 500obr./min
- Przepływ powietrza
- 180.6cfm
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Cieczą
- Liczba wentylatorów
- 2
- Poziom hałasu
- 30.7dB
- TDP
- 360W
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475641389
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także