Thermaltake Chłodzenie procesora - ASTRIA 400 ARGB Lighting (TDP 230W,
Thermaltake Chłodzenie procesora - ASTRIA 400 ARGB Lighting (TDP 230W, Thermaltake Chłodzenie procesora - ASTRIA 400 ARGB Lighting (TDP 230W, to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Thermaltake Chłodzenie procesora - ASTRIA 400 ARGB Lighting (TDP 230W,
Thermaltake Chłodzenie procesora - ASTRIA 400 ARGB Lighting (TDP 230W, to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: LGA1150, LGA2011, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: 124 x 94 x 160 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | LGA1150, LGA2011, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Podświetlenie | ARGB |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| TDP | 230W |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 124 x 94 x 160 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Podświetlenie
- ARGB
- Wymiary
- 124 x 94 x 160 mm
- Wentylator
- 12 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- Podstawka / Blok CPU
- Aluminium
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1150
LGA1151
LGA1155
LGA1156
LGA1200
LGA1700
LGA1851
LGA2011
LGA2066
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- Przepływ powietrza
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Powietrzem
- Liczba wentylatorów
- Ilość rurek Heatpipe
- Poziom hałasu
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
- TDP
- 230W
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475647497
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także