Cooler Master Chłodzenie wodne MasterLiquid 240 Atmos II LCD ARGB
Cooler Master Chłodzenie wodne MasterLiquid 240 Atmos II LCD ARGB Cooler Master Chłodzenie wodne MasterLiquid 240 Atmos II LCD ARGB to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Cooler Master Chłodzenie wodne MasterLiquid 240 Atmos II LCD ARGB
Cooler Master Chłodzenie wodne MasterLiquid 240 Atmos II LCD ARGB to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 72 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: Radiator: 27 x 119,2 x 277 mm Pompa: 39 x 87 x 92,5 mm LCD: 18,7 x 79,2 x 85 mm Zewnętrzne: 26,5 x 122 x 241 mm .
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 72 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Poziom hałasu | 36dB |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690obr./min |
| Przepływ powietrza | 141.4cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 9-pin |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Waga | 1.41kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | Radiator: 27 x 119,2 x 277 mm Pompa: 39 x 87 x 92,5 mm LCD: 18,7 x 79,2 x 85 mm Zewnętrzne: 26,5 x 122 x 241 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 72 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- ARGB
- Wymiary
- Radiator: 27 x 119,2 x 277 mm Pompa: 39 x 87 x 92,5 mm LCD: 18,7 x 79,2 x 85 mm Zewnętrzne: 26,5 x 122 x 241 mm
- Waga
- 1.41kg
- Wentylator
- 12 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2500obr./min
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1150
LGA1151
LGA1155
LGA1156
LGA1200
LGA1700
LGA1851
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- 690obr./min
- Przepływ powietrza
- 141.4cfm
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Cieczą
- Liczba wentylatorów
- 2
- Poziom hałasu
- 36dB
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 9-pin
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512159668
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także