Philips Monitor 24B2N4200 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA Pivot Głośniki
Philips Monitor 24B2N4200 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA Pivot Głośniki Philips Monitor 24B2N4200 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA Pivot Głośniki to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Philips Monitor 24B2N4200 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA Pivot Głośniki
Philips Monitor 24B2N4200 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA Pivot Głośniki to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Audio out, 1 x Audio in, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Kolor (wyliczeniowy): Srebrny, Grafitowy.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Audio out, 1 x Audio in, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Audio out, 1 x Audio in, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 56mm |
| Głębokość z podstawą | 228mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny, Grafitowy |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | 24B2N4200/00 |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 12W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 544mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.71kg |
| Waga z podstawą | 5.45kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 326mm |
| Wysokość z podstawą | 503mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Grafitowy
Srebrny - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.71kg
- Model
- 24B2N4200/00
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.46mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527.04mm
- Plamka matrycy
- 0.2745mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x Audio in
1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CB
CE
EAC
EMF
ETL
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ICES 003
MEPS
RoHS
TCO
TUV
UKCA - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 12W
- Klasa energetyczna
- C
- Akcesoria w zestawie
- Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika
- Wysokość
- 326mm
- Szerokość
- 544mm
- Głębokość
- 56mm
- Kontrast dynamiczny
- 50 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 503mm
- Głębokość z podstawą
- 228mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 140kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 120Hz
- Waga z podstawą
- 5.45kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038003727
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także