Benq Monitor 27 cali PD2705U LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB
Benq Monitor 27 cali PD2705U LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB Benq Monitor 27 cali PD2705U LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB to monitor z matrycą IPS LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 27 cali PD2705U LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB
Benq Monitor 27 cali PD2705U LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB to monitor z matrycą IPS LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor Raport kalibracji Sterownik Hotkey Puck G2 QSG Karta gwarancyjna . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.0, 2 x USB (Type B). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.0, 2 x USB (Type B).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor Raport kalibracji Sterownik Hotkey Puck G2 QSG Karta gwarancyjna |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.0, 2 x USB (Type B) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 256.8mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | PD2705U |
| Pobór mocy | 152W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Waga z podstawą | 9.3kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 365.7mm |
| Wysokość z podstawą | 450.9mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- PD2705U
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- IPS LCD
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB (Type B)
2 x USB (Type C)
3 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 152W
- Klasa energetyczna
- G
- Akcesoria w zestawie
- Monitor Raport kalibracji Sterownik Hotkey Puck G2 QSG Karta gwarancyjna
- Wysokość
- 365.7mm
- Szerokość
- Głębokość
- Wysokość z podstawą
- 450.9mm
- Głębokość z podstawą
- 256.8mm
- Waga z podstawą
- 9.3kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755086458
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także