IIYAMA Monitor 27 cali GB2771UHSU-B1 4K 144Hz FHD 288Hz, 450cd, 2x2W, HAS
IIYAMA Monitor 27 cali GB2771UHSU-B1 4K 144Hz FHD 288Hz, 450cd, 2x2W, HAS IIYAMA Monitor 27 cali GB2771UHSU-B1 4K 144Hz FHD 288Hz, 450cd, 2x2W, HAS to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 27 cali GB2771UHSU-B1 4K 144Hz FHD 288Hz, 450cd, 2x2W, HAS
IIYAMA Monitor 27 cali GB2771UHSU-B1 4K 144Hz FHD 288Hz, 450cd, 2x2W, HAS to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: Częstotliwość odświeżania: 3840 x 2160 - 144 Hz 1920 x 1080 - 288 Hz .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 0.8ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 360kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 213mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | GB2771UHSU-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.155mm |
| Pobór mocy | 26W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | Częstotliwość odświeżania: 3840 x 2160 - 144 Hz 1920 x 1080 - 288 Hz |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4kg |
| Waga z podstawą | 5.97kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość (maks.) | 567mm |
| Wysokość z podstawą | 417mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4kg
- Model
- GB2771UHSU-B1
- Pozostałe parametry
- Częstotliwość odświeżania: 3840 x 2160 - 144 Hz 1920 x 1080 - 288 Hz
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 335.7mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 596.7mm
- Plamka matrycy
- 0.155mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- AMD FreeSync Premium
CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 26W
- Klasa energetyczna
- F
- Szerokość
- 614.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 100 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 417mm
- Głębokość z podstawą
- 213mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 360kHz
- Waga z podstawą
- 5.97kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 567mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 144Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 0.8ms
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570127139
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także