IIYAMA Monitor ProLite 34 cale XUB3493WQSU-B6
IIYAMA Monitor ProLite 34 cale XUB3493WQSU-B6 IIYAMA Monitor ProLite 34 cale XUB3493WQSU-B6 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
IIYAMA Monitor ProLite 34 cale XUB3493WQSU-B6
IIYAMA Monitor ProLite 34 cale XUB3493WQSU-B6 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable zasilający, USB, HDMI, DP Pozostałe skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable zasilający, USB, HDMI, DP Pozostałe skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Częstotliwość pozioma max. | 185kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 245.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | XUB3493WQSU-B6 |
| Obszar widzialny w pionie | 334.8mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 799.8mm |
| Plamka matrycy | 0.233mm |
| Pobór mocy | 44W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa, Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 817mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 9.6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość (maks.) | 572.5mm |
| Wysokość z podstawą | 428.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- XUB3493WQSU-B6
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 34''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Błyszcząca
Matowa - Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 334.8mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 799.8mm
- Plamka matrycy
- 0.233mm
- Proporcje obrazu
- 21:9
- Rozdzielczość
- 3440 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI-B
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 44W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kable zasilający, USB, HDMI, DP Pozostałe skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
- Szerokość
- 817mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 428.5mm
- Głębokość z podstawą
- 245.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 185kHz
- Waga z podstawą
- 9.6kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 572.5mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570125609
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także