AOC Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP
AOC Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP AOC Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
AOC Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP
AOC Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 35.9mm |
| Głębokość z podstawą | 191.9mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | Q27B35S3 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.8mm |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 22W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 616mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.84kg |
| Waga z podstawą | 3.06kg |
| Wysokość | 358.8mm |
| Wysokość z podstawą | 447.4mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.84kg
- Model
- Q27B35S3
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.3mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.8mm
- Plamka matrycy
- 0.2331mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- REACH
RoHS
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 22W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 358.8mm
- Szerokość
- 616mm
- Głębokość
- 35.9mm
- Kontrast dynamiczny
- 20 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 447.4mm
- Głębokość z podstawą
- 191.9mm
- Waga z podstawą
- 3.06kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
- Czas reakcji MPRT
- 1ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986182768
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także