IIYAMA Monitor 34 cale XCB3497WQSNPH-B1 + Norton Small Business card 250G
IIYAMA Monitor 34 cale XCB3497WQSNPH-B1 + Norton Small Business card 250G IIYAMA Monitor 34 cale XCB3497WQSNPH-B1 + Norton Small Business card 250G to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 34 cale XCB3497WQSNPH-B1 + Norton Small Business card 250G
IIYAMA Monitor 34 cale XCB3497WQSNPH-B1 + Norton Small Business card 250G to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB (Type C). Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Licencja: Dla małych firm, Komercyjna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 0.4ms |
| Czas trwania (licencji / subskrypcji) | 1 rok |
| Częstotliwość pozioma max. | 180kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 443mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Licencja | Dla małych firm, Komercyjna |
| Liczba stanowisk / jednostek | 6 |
| Liczba użytkowników | 1 |
| Model | ProLite XCB3497WQSNPH-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 333.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.2mm |
| Plamka matrycy | 0.232mm |
| Pobór mocy | 55W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rodzaj (oprogramowanie) | Bezpieczeństwo |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 807mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą | 9.7kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wersja | Attach |
| Wersja językowa (oprogramowanie) | Polska |
| Wysokość z podstawą | 239.5mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1500R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
Kosz zgodnie z zasadami recyklingu - Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ProLite XCB3497WQSNPH-B1
- Wersja
- Attach
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 34''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 333.7mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 797.2mm
- Plamka matrycy
- 0.232mm
- Proporcje obrazu
- 21:9
- Rozdzielczość
- 3440 x 1440
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x RJ-45 LAN
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
4 x USB (Type C) - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Tak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
RoHS
TCO
TUV
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 55W
- Klasa energetyczna
- F
- TCO Certified
- Tak
- Separator - nagłówek
- Monitor ProLite XCB3497WQSNPH-B1
Norton Small Business card 250G PL - Szerokość
- 807mm
- Głębokość
- 443mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 239.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 180kHz
- Zakrzywienie ekranu
- 1500R
- Waga z podstawą
- 9.7kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Liczba użytkowników
- 1
- Liczba stanowisk / jednostek
- 6
- Czas reakcji MPRT
- 0.4ms
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
- Rodzaj (oprogramowanie)
- Bezpieczeństwo
- Licencja
- Dla małych firm
Komercyjna - Czas trwania (licencji / subskrypcji)
- 1 rok
- Wersja językowa (oprogramowanie)
- Polska
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902002367066
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także