Dell Monitor AW2725DM 27.0 cali NVIDIA G-Sync Compatible IPS
1 042,99 zł
Brutto
Dell Monitor AW2725DM 27.0 cali NVIDIA G-Sync Compatible IPS Dell Monitor AW2725DM 27.0 cali NVIDIA G-Sync Compatible IPS to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor AW2725DM 27.0 cali NVIDIA G-Sync Compatible IPS
Dell Monitor AW2725DM 27.0 cali NVIDIA G-Sync Compatible IPS to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Fast IPS
Typ matrycy
2560 x 1440
Rozdzielczość
AW2725DM
Model
285kHz
Częstotliwość pozioma max.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: Brak.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość pozioma max. | 285kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 67.19mm |
| Głębokość z podstawą | 206mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | AW2725DM |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 25W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 613mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 4.23kg |
| Waga z podstawą | 6.57kg |
| Wysokość | 363.72mm |
| Wysokość (maks.) | 519.46mm |
| Wysokość z podstawą | 409.46mm |
210-BQWQ
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.23kg
- Model
- AW2725DM
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2331mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- Brak
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 25W
- Klasa energetyczna
- F
- Wysokość
- 363.72mm
- Szerokość
- 613mm
- Głębokość
- 67.19mm
- Wysokość z podstawą
- 409.46mm
- Głębokość z podstawą
- 206mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 285kHz
- Waga z podstawą
- 6.57kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 519.46mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397184962718
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także