PNY Dysk SSD 2TB M.2 2280 PCIe CS1030 M280CS1030-2TB-RB
PNY Dysk SSD 2TB M.2 2280 PCIe CS1030 M280CS1030-2TB-RB PNY Dysk SSD 2TB M.2 2280 PCIe CS1030 M280CS1030-2TB-RB to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
PNY Dysk SSD 2TB M.2 2280 PCIe CS1030 M280CS1030-2TB-RB
PNY Dysk SSD 2TB M.2 2280 PCIe CS1030 M280CS1030-2TB-RB to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: M280CS1030-2TB-RB. Pozostałe parametry: Interface PCIe Gen3 x4 PCIe Power Management APST, ASPM, L1.2 . Wymagania środowiskowe: Temperatura pracy 0°C ~ 70°C Temperatura przechowywania -40°C ~ 85°C .
Specyfikacja techniczna
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2000000h |
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 22mm |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | M280CS1030-2TB-RB |
| Pojemność dysku | 2TB |
| Pozostałe parametry | Interface PCIe Gen3 x4 PCIe Power Management APST, ASPM, L1.2 |
| Prędkość odczytu | 2100MB/s |
| Prędkość zapisu | 1900MB/s |
| Szerokość | 80mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 6.6g |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy 0°C ~ 70°C Temperatura przechowywania -40°C ~ 85°C |
| Wysokość | 4mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 6.6g
- Model
- M280CS1030-2TB-RB
- Pozostałe parametry
- Interface PCIe Gen3 x4 PCIe Power Management APST, ASPM, L1.2
- Certyfikaty
- BSMI CE FCC KCC REACH RoHS VCCI
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 2TB
- Interfejs dysku
- PCIe 3.0
- Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF)
- Prędkość odczytu
- Prędkość zapisu
- 1900MB/s
- Wysokość
- 4mm
- Szerokość
- 80mm
- Głębokość
- 22mm
- Wymagania środowiskowe
- Temperatura pracy 0°C ~ 70°C Temperatura przechowywania -40°C ~ 85°C
Specyficzne kody
- EAN13
- 751492641645
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także