Adata Dysk XPG SX8200 PRO 512GB PCIe 3.5/2.3 GB/s M.2
Adata Dysk XPG SX8200 PRO 512GB PCIe 3.5/2.3 GB/s M.2 Adata Dysk XPG SX8200 PRO 512GB PCIe 3.5/2.3 GB/s M.2 to dysk SSD o pojemności 512GB, z interfejsem PCI-Express. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk XPG SX8200 PRO 512GB PCIe 3.5/2.3 GB/s M.2
Adata Dysk XPG SX8200 PRO 512GB PCIe 3.5/2.3 GB/s M.2 to dysk SSD o pojemności 512GB, z interfejsem PCI-Express. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: CDM: 3500/2300 Mb/sec SMI SM2262EN 3D TLC Heatsink separated .
Specyfikacja techniczna
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2000000h |
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 390K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 380K |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | XPG SX8200 PRO |
| Pojemność dysku | 512GB |
| Pozostałe parametry | CDM: 3500/2300 Mb/sec SMI SM2262EN 3D TLC Heatsink separated |
| Prędkość odczytu | 3500MB/s |
| Prędkość zapisu | 2300MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 320TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 8g |
| Wysokość | 3.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- Model
- Pozostałe parametry
- CDM: 3500/2300 Mb/sec SMI SM2262EN 3D TLC Heatsink separated
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 512GB
- Interfejs dysku
- PCI-Express
- TBW
- 320TB
- Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF)
- Prędkość odczytu
- 3500MB/s
- Prędkość zapisu
- 2300MB/s
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 390K
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 380K
- Wysokość
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 4713218469458
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także