Adata Dysk zewnętrzny SSD SE880 2TB USB3.2A/C Gen2x2
956,99 zł
Brutto
Adata Dysk zewnętrzny SSD SE880 2TB USB3.2A/C Gen2x2 Adata Dysk zewnętrzny SSD SE880 2TB USB3.2A/C Gen2x2 to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem USB Type C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk zewnętrzny SSD SE880 2TB USB3.2A/C Gen2x2
Adata Dysk zewnętrzny SSD SE880 2TB USB3.2A/C Gen2x2 to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem USB Type C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
2TB
Pojemność dysku
2000MB/s
Prędkość odczytu
USB Type C
Interfejs dysku
Elite SE880
Model
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 64.8mm |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Tytanowy |
| Model | Elite SE880 |
| Pojemność dysku | 2TB |
| Prędkość odczytu | 2000MB/s |
| Prędkość zapisu | 2000MB/s |
| Szerokość | 35mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Waga | 31g |
| Wysokość | 12.25mm |
AELI-SE880-2TCGY
7 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Tytanowy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 31g
- Model
- Elite SE880
- Typ dysku
- SSD
- Typ napędu
- Zewnętrzny
- Pojemność dysku
- 2TB
- Interfejs dysku
- USB Type C
- Prędkość odczytu
- 2000MB/s
- Prędkość zapisu
- 2000MB/s
- Wysokość
- 12.25mm
- Szerokość
- 35mm
- Głębokość
- 64.8mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711085939593
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także