Kingston Dysk SSD SKC600 1024GB mSATA 550/520 MB/s
Kingston Dysk SSD SKC600 1024GB mSATA 550/520 MB/s Kingston Dysk SSD SKC600 1024GB mSATA 550/520 MB/s to dysk SSD z interfejsem SATA III - 6 Gb/s, o prędkości odczytu 550Mbit/s. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Kingston Dysk SSD SKC600 1024GB mSATA 550/520 MB/s
Kingston Dysk SSD SKC600 1024GB mSATA 550/520 MB/s to dysk SSD z interfejsem SATA III - 6 Gb/s, o prędkości odczytu 550Mbit/s. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs dysku: SATA III - 6 Gb/s. Model: SKC600MS/1024G .
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | mSATA |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 50.8mm |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 80K |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Model | SKC600MS/1024G |
| Prędkość odczytu | 550Mbit/s |
| Prędkość zapisu | 520Mbit/s |
| Szerokość | 29.85mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Wysokość | 4.85mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Niebieski
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- Model
- SKC600MS/1024G
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- mSATA
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- Interfejs dysku
- SATA III - 6 Gb/s
- TBW
- Prędkość odczytu
- 550Mbit/s
- Prędkość zapisu
- 520Mbit/s
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 80K
- Wysokość
- 4.85mm
- Szerokość
- 29.85mm
- Głębokość
- 50.8mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 740617316032
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także