PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 PCi5.0 M280CS3250-1TB-TB
882,99 zł
Brutto
PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 PCi5.0 M280CS3250-1TB-TB PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 PCi5.0 M280CS3250-1TB-TB to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 5.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 PCi5.0 M280CS3250-1TB-TB
PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 PCi5.0 M280CS3250-1TB-TB to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 5.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
1TB
Pojemność dysku
14900MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 5.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | CS3250 |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 14900MB/s |
| Prędkość zapisu | 13500MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 20g |
| Wysokość | 4mm |
M280CS3250-1TB-TB
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 20g
- Model
- CS3250
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 1TB
- Interfejs dysku
- PCIe 5.0
- Prędkość odczytu
- 14900MB/s
- Prędkość zapisu
- 13500MB/s
- Wysokość
- 4mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718006459826
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także